Dnia 12.12.2022 r. spośród 74 prac konkursowych komisja w składzie:
Joanna Kubica Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju – przewodnicząca,
Halina Zawadzka Wicedyrektor Publicznego Przedszkola nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju - członek,
Malwina Kaczorek fotograf MM Studio w Jastrzębiu-Zdroju - członek
Elżbieta Gospodarczyk – nauczyciel Publicznego Przedszkola nr 21 w Jastrzębiu-Zdroju - członek
Helena Kałuzińska
Przedszkole nr 9 w Rybniku
Aleksander Stasiakiewicz
Przedszkole Niepublicze "Mali Odkrywcy" - Oleśnica
Michał Ponichtera
Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno -Sportowe "Jedyneczka" Elbląg
Maja Stępniewska
Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno -Sportowe "Jedyneczka" Elbląg
Zofia Rogowicz
Niepubliczne Przedszkole Ekologiczno -Sportowe "Jedyneczka" Elbląg
Zofia Otkała
Przedszkole im. Krasnala Hałabały - Józefów
Pola Wiertel
Borzechów
Natalia Gmaj
Gminne Przedszkole Publiczne - Kozy
Karolina Liszka
Szkoła Podstawowa im. S. Wyspiańskiego
Oddział Przedszkolny - Krzeszowice
Liliana Mateusiak
Przedszkole nr 389 - Warszawa
Miłosz Słomka
Punkt Przedszkolny "Bajeczka" - Samborzec
Polianna Wala
Przedszkole nr 3 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym - Pszczyna
Alicja Wyszomirska
Przedszkole Miejskie nr 7 - Legionowo
Piotr Wróblewski
Przedszkole Niepubliczne "Promyk" -Giżycko
Julian Wróblewski
Przedszkole Niepubliczne "Promyk" -Giżycko
Alicja Kamińska
Przedszkole Publiczne nr przy ZSP - Wodzisław Śląski
MIEJSCE II
Natalia Kęsek
Sromowce Wyżna
Antoni Pudełko
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" -Bielsko-Biała
Hanna Wójcik
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" - Bielsko-Biała
Mikołaj Cudowski
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" - Bielsko-Biała
Felicja Hiacynta Majchrzak
Lwówek Śląski
Maja Wiertel
Borzechów
Klara Grucel
Jodłownik
Hanna Czerniej
Przedszkole nr 1 - Kuźnia Raciborska
Milena Chorąży
Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej - Toporzysko
Liwia Kopacz
Miejskie Przedszkole nr 37 - Częstochowa
Zuzanna Jurczyga
Przedszkole nr 3 z ZSP - Pszczyna
Kamila Kania
Przedszkole nr 3 z ZSP w Pszczyna
Jan Pączkowski
Niepubliczne Przedszkole "Akademia Przedszkolaka" - Dobrzyń nad Wisłą
Milana Liashuk
Przedszkole nr 9 -Rybnik
Kalina Rakowska
Miejskie Przedszkole nr 5 - Płock
Wiktoria Smoleń
MIEJSCE III
Malwina Głogowska
Przedszkole Terapeutyczne -Dębica
Hanna Zuzga
Publiczne Przedszkole nr 18 - Jastrzębie-Zdrój
Nikola Wróblewska
Publiczne Przedszkole - Mieszków
Karolina Fechner
Włocławek
Jan Ikwanty
Zespół Placówek Oświatowych - Dysa
Nadia Michalak
Publiczne Przedszkole - Mieszków
Julia Cichoń
Punkt Przedszkolny "Bajeczka" - Samborzec
Marcel Wrzosek
Punkt Przedszkolny "Bajeczka" - Samborzec
Antoni Kwiatkowski
Przedszkole Publiczne nr 50 "Gama" - Szczecin
Maria Kołodziejska
Wrocław
Nikodem Czernecki
Przedszkole nr 3 w ZSP - Pszczyna
Miłosz Tecław
Publiczne Przedszkole nr 13 - Piła
Michał Malinowski
Biała Rawa
Amelia Broś
Punkt Przedszkolny "Bajeczka" - Samborzec
Dalia Stankiewicz
Przedszkole Niepubliczne "Promyk" - Giżycko
Malwina Sadło
Odział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej - Tomaszów Lubelski
Amelia Dwornikiewicz
Przedszkole nr 429 -Warszawa
Bartłomiej Jakubus
Odział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej - Tomaszów Lubelski
WYRÓŻNIENIA
Marysia Grobelska
Poznań
Julia Jaromin
Niepubliczne Przedszkole "Promyczek" - Bielsko-Biała
Mateusz Kłeczek
Szkoła Podstawowa im. S. Wyspiańskiego
Oddział Przedszkolny - Krzeszowice
Pozostali uczestnicy otrzymają dyplom za udział w konkursie.
WSZYSTKIM SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!!!
W krótce na stronie naszej placówki zamieszczone zostaną nagrodzone oraz wyróżnione zdjęcia.
W przyszłym tygodniu rozsyłać będziemy dyplomy i nagrody dla dzieci.
Podziękowanie dla rodziców/opiekunów przygotowujących dzieci do konkursu prześlemy drogą mailową.
Bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia, za Państwa zaangażowanie. Zainteresowanie konkursem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania. Już dzisiaj zapraszamy do drugiej edycji konkursu "Żywe obrazy". Pozdrawiamy serdecznie !!!!